"Yaşamın konforu burada"

Biz Kimiz?

Epsa Yalıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

21 yıllık sektörel tecrübesiyle Bursa Barakfakih Sanayi Bölgesi’nde, 20 bin m² kapalı alana kurulu entegre üretim tesisi ile farklı sektörler için endüstri 4.0 tabanlı makine parkuru ile üretim yapmakta olan EPSA, üretimdeki başarısının yanı sıra uyguladığı yönetim sistemleri, çevre uygulamaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle de sektöründe öncü rol üstlenen bir sanayi kuruluşudur.

Gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile bulundukları sektörlere sürekli farklılık ve katma değer yaratarak, dünya standartlarında üretim yapan EPSA Yalıtım, Ambalaj, Yapı Kimyasalları uzmanlaşan kadrosu ile her bir müşterisinin ihtiyacına uygun çözümler üretmektedir.

İlk adımlarını 1999 yılında yalıtım sektöründe İzonur İzolasyon ile attığımız EPSA Yalıtım & Ambalaj & Yapı Kimyasalları olarak, inşaat sektörüne yönelik yalıtım malzemesi ve otomotiv sektörüne yönelik EPS mamül üretiminin ardından ambalaj sektörüne yönelerek, sektörünün lider üretici firmaları arasındaki yerimizi aldık.

2018 yılında 20 000 m² lik alanı olan tesislerine taşınarak, tek çatı altında üretim faaliyetlerine üç ana grupta devam etmektedir.

Eps (strafor) Ambalaj
Eps Isı Yalıtımı Levhaları
Yapı Kimyasalları
EPSA; ihtiyaç ve beklentileri yakından takip eden duyarlı yapısıyla, müşterilerine kullanacakları EPS ürünleri konusunda proje desteği sağlayarak, özellikle EPS ambalaj ürününün tasarımı, maliyet analizi, seçimi konularında ar-ge desteği de veriyor.

Sanayici bir kuruluş olmanın dışında sektörün gelişimi ve bilinçlendirilmesine yönelik aktif faaliyet gösteren EPSA Yalıtım & Yapı Kimyasalları, başarısı ile bir çok ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşarken, sektörel kurumsallaşma ve yapılanma dahilinde İZODER, EPSDER gibi önemli derneklerin üyesidir.

Üretimini gerçekleştirdiği EPS ürünü, EPSA firması için sadece bir iş değil yaşamın çok değerli bir parçası…

Bu anlayış nedeniyledir ki kaliteli üretimin yanı sıra kendisini rakiplerinden ayıran kusursuz hizmet anlayışıyla EPSA hep bir adım önde…